Oglas za posao u Institutu alternativa

Institut alternativa objavljuje oglas za poziciju:

Koordinator/-ka programa

Pozivamo kandidate/-kinje spremne za rad u dinamičnom okruženju da svoje prijave pošalju zaključno sa 26. januarom, na info@institut-alternativa.org

Opis posla:

  • Koordinacija projekata u oblasti reforme državne uprave, sa fokusom na zapošljavanje u javnom sektoru.
  • Organizacija, koordinacija i sprovođenje istraživanja, priprema istraživačkih izvještaja i publikacija.
  • Komunikacija sa javnošću, medijima i donosiocima odluka u cilju zagovaranja nalaza i preporuka.

Neophodne kvalifikacije i uslovi:

  • Visoko obrazovanje iz oblasti društvenih nauka, završene master studije su poželjne;
  • Napredno poznavanje engleskog jezika,
  • Iskustvo u vođenju projekata, uz poznavanje izvještavanja usmjerenog na rezultate.

Neophodna dokumentacija i procedura izbora:

  • Biografiju i motivaciono pismo je potrebno dostaviti na adresu info@institut-alternativa.org do 26. januara 2024. godine,
  • Poželjno je da su uz obaveznu dokumentaciju (biografiju i motivaciono pismo), dostave i odabrani prethodno objavljeni istraživački radovi, ukoliko su dostupni;
  • Kandidati/-kinje koji uđu u uži izbor, biće pozvani na razgovor.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *